Kadra kie­row­ni­cza w roku 2021/2022

  1. Krzysz­tof Wój­cik — dyrektor
  2. Euge­niusz Zdań­ski — wicedyrektor
  3. Jolanta Stra­wiń­ska-Augustyniak — wicedyrektor
  4. Jan Leh­mann — kie­row­nik sek­cji przed­mio­tów ogólnomuzycznych
  5. Joanna Macie­jow­ska — kie­row­nik sek­cji instrumentalnej

Kadra w roku 2021/2022

  1. Wój­cik Krzysz­tof — historia
  2. Strawińska-Augustyniak Jolanta — mate­ma­tyka, infor­ma­tyka, technika
  3. Zdań­ski Euge­niusz — emi­sja głosu
  4. Atras Rado­sław — reli­gia, WDŻ
  5. Cho­rą­ży­czew­ska Danuta — chemia
  6. Dzy­dzan Piotr — przy­roda, biologia
  7. Gajew­ska Anna — wycho­wawca świetlicy
  8. Galas Adam — wycho­wa­nie fizyczne, zaję­cia z wychowawcą
  9. Gło­wacka Anna — ryt­mika, for­te­pian, zespół rytmiczny
  10. Gre­fling Marek — historia
  11. Gru­dziń­ska Marta — kształ­ce­nie słu­chu, audy­cje muzyczne, zaję­cia z wychowawcą
  12. Hein­ry­chow­ski Sła­wo­mir — klar­net, saksofon
  13. Hop­pel Donata — emi­sja głosu, dyk­cja i inter­pre­ta­cja z ele­men­tami gry aktorskiej
  14. Janus Zofia — naucza­nie wcze­snosz­kolne, plastyka
  15. Jaskółka Ewa — język polski
  16. Kanc­lerz Bożena –pedagog
  17. Kin Danuta — język niemiecki
  18. Kow­nacki Andrzej — perkusja
  19. Kujawa Kata­rzyna — fortepian,
  20. Kukla Ewa — fortepian
  21. Kusz Piotr — geografia
  22. Kuzara Kata­rzyna -  język angiel­ski, audy­cje muzyczne, fortepian
  23. Leh­mann Jan — kształ­ce­nie słu­chu, zasady muzyki
  24. Leh­mann Patryk — chór, zespół wokalny
  25. Lewan­dow­ski Piotr — zespół wokalny
  26. Łyn­sza Cze­sław — fortepian
  27. Macie­jew­ski Janusz — psy­cho­log, etyka
  28. Macie­jow­ska Joanna — fortepian
  29. Matu­sik Łukasz — zespół wokalny, Chór Dzie­cięcy “Kuku­łeczki”, chór, język angielski
  30. Micha­lak Anna — zespół wokalny, chór
  31. Michal­ska Wisenna — język polski
  32. Micha­lak Anna — chór, zespół wokalny
  33. Miecz­kow­ska Emi­lia — flet
  34. Nagrodzki Artur — gitara
  35. Nowak-Łoś Aneta — wycho­wawca świetlicy
  36. Nowicki Szy­mon — nauczy­ciel bibliotekarz
  37. Olszew­ski Adrian — fortepian
  38. Paw­lęty Elwira — edu­ka­cja dla bezpieczeństwa
  39. Plu­ciń­ska Maria — obój
  40. Pużak Pau­lina — język angielski
  41. Sikor­ska Renata — fortepian
  42. Sta­nek Miro­sława — naucza­nie wczesnoszkolne
  43. Stieler-Bilewicz Laura — zespół wokalny, Chór Dziew­częcy PSChJK
  44. Sza­bla Joanna — emi­sja głosu, dyk­cja i inter­pre­ta­cja z ele­men­tami gry aktorskiej
  45. Szy­mań­ska Eliza — emi­sja głosu
  46. Tuszyń­ska Mariola — mate­ma­tyka, infor­ma­tyka, technika
  47. Twar­dow­ska Joanna -  język niemiecki
  48. Winiar­ski Woj­ciech — gitara
  49. Wol­niak Wie­sława — informatyka
  50. Zerek Monika — naucza­nie wcze­snosz­kolne, logopedia

Inspek­tor Ochrony Danych Oso­bo­wych:
Pani Beata Rychła   -  iod2_oswiata@um.poznan.pl
tel.  61 878 49 06
ul. Cegiel­skiego 1, 61–862 Poznań