Kadra kie­row­ni­cza

1 Krzysz­tof Wójcik-dyrektor
2 Joanna Maciejowska-wicedyrektor
3 Jolanta Strawińska-Augustyniak-wicedyrektor
4 Jan Lehmann-kierownik sek­cji przed­mio­tów ogólnomuzycznych
5 Adrian Olszewski-kierownik sek­cji instrumentalnej

Kadra

  1. Atras Rado­sław religia
  2. Bie­law­ska Mag­da­lena   przy­roda, bio­lo­gia, chemia
  3. Bronz  - Wój­cik Anna   język niemiecki
  4. Bździel Krzysz­tof kształ­ce­nie słu­chu, har­mo­nia, audy­cje muzyczne, lite­ra­tura muzyczna
  5. Gajew­ska Anna   wycho­wawca świetlicy
  6. Galas Adam   wycho­wa­nie fizyczne
  7. Gło­wacka Anna   ryt­mika, zespół ryt­miczny, for­te­pian dodatkowy
  8. Gorze­lanny Woj­ciech pedagog
  9. Gre­fling Marek historia
  10. Gru­dziń­ska Marta   kształ­ce­nie słu­chu, audy­cje muzyczne
  11. Hein­ry­chow­ski Sła­wo­mir   instru­ment dodat­kowy — klar­net, saksofon
  12. Hop­pel Donata   emi­sja głosu, dyk­cja i recy­ta­cja z ele­men­tami gry aktorskiej
  13. Janus Zofia   edu­ka­cja wcze­snosz­kolna, plastyka
  14. Jaskółka Ewa   język pol­ski, bibliotekarz
  15. Kacza­now­ski Juliusz historia
  16. Kaczor Leszek   instru­ment dodat­kowy — trąbka
  17. Kie­repka Eliza emi­sja głosu
  18. Kin Danuta język niemiecki
  19. Kow­nacki Andrzej per­ku­sja, zespół instrumentalny
  20. Kra­jew­ska Maria   wie­dza o spo­łe­czeń­stwie, wycho­wa­nie do życia w rodzinie
  21. Krenz Jaro­sław   zespół wokalny
  22. Kujawa Kata­rzyna   for­te­pian dodatkowy
  23. Kukla Ewa for­te­pian dodatkowy
  24. Kusz Piotr geografia
  25. Kuzara Kata­rzyna   język angiel­ski, audy­cje muzyczne, lite­ra­tura muzyczna, for­te­pian dodatkowy
  26. Leh­mann Jan   kształ­ce­nie słu­chu, zasady muzyki z ele­men­tami edy­cji nut
  27. Lewan­dow­ski Piotr zespół wokalny, pod­stawy dyry­go­wa­nia chóralnego
  28. Łyn­sza Cze­sław   for­te­pian dodatkowy
  29. Macie­jew­ski Janusz   psycholog
  30. Macie­jow­ska Joanna   for­te­pian dodatkowy
  31. Matu­sik Łukasz   zespół wokalny, Chór Kame­ralny Luna­tix Choir
  32. Micha­łow­ska Marzena   emi­sja głosu
  33. Miecz­kow­ska Emi­lia   instru­ment dodat­kowy — flet
  34. Moskal Agata   język polski
  35. Nagrodzki Artur instru­ment dodat­kowy — gitara
  36. Nowak – Łoś Aneta   wycho­wawca świetlicy
  37. Olszew­ski Adrian   for­te­pian dodatkowy
  38. Owczarz Jerzy for­te­pian dodatkowy
  39. Paw­lęty Elwira   edu­ka­cja dla bezpieczeństwa
  40. Pie­traszko – Ber­lin Anna chór, zespół wokalny, Chór Dzie­cięcy Kukułeczki
  41. Podlewska-Dmowska Jolanta   emi­sja głosu
  42. Raczyń­ska Sła­wo­mira   chór, Chór Dzie­cięcy Kukułeczki
  43. Sęk Janina   wycho­wawca świetlicy
  44. Sikor­ska Renata   for­te­pian dodatkowy
  45. Skó­rzew­ska Olga   język angielski
  46. Stachowiak-Michałowska Gabriela   wycho­wawca świetlicy
  47. Sta­nek Miro­sława   edu­ka­cja wczesnoszkolna
  48. Stan­kow­ska Ewa   wycho­wa­nie fizyczne
  49. Stie­ler Laura   chór, zespół wokalny, Chór Dziewczęcy
  50. Stra­wiń­ska Jolanta   matematyka
  51. Sza­bla Joanna   emi­sja głosu, dyk­cja i inter­pre­ta­cja z ele­men­tami gry aktorskiej
  52. Tro­ja­now­ska Nata­lia   instru­ment dodat­kowy — skrzypce
  53. Tuszyń­ska Mariola   mate­ma­tyka, fizyka, infor­ma­tyka, zaję­cia komputerowe
  54. Winiar­ski Woj­ciech   instru­ment dodat­kowy — gitara
  55. Wol­niak Wie­sława   zaję­cia kom­pu­te­rowe, informatyka
  56. Wój­cik Krzysz­tof   historia
  57. Zdań­ski Euge­niusz   emi­sja głosu
  58. Zerek Monika   edu­ka­cja wczesnoszkolna
  59. Zhyga Erika   język angielski
  60. Zujew­ska Pau­lina   kształ­ce­nie słu­chu, audy­cje muzyczne, lite­ra­tura muzyczna, histo­ria muzyki