Zaję­cia fakul­ta­tywno — wyrównawcze

II seme­strze kon­ty­nu­owane były wszyst­kie zaję­cia dodat­kowe z seme­stru I, a więc: lek­cje języka angiel­skiego, nie­miec­kiego, fran­cu­skiego oraz mate­ma­tyki , che­mii, bio­lo­gii. Pro­wa­dzono też zaję­cia z uczniami szcze­gól­nie uzdol­nio­nymi z przed­mio­tów: j. pol­ski, emi­sja głosu, for­te­pian. W II seme­strze odby­wały się zaję­cia w ramach zespołu ryt­micz­nego oraz spor­towe: piłka nożna i zaję­cia na pły­walni. Kon­ty­nu­owano zaję­cia muzyczno – ruchowe dla dzieci „Muzyczne ABC-adło”.

Dzia­ła­nia arty­styczne szkoły i PChCh w II semestrze

Udział zespo­łów wokal­nych w festi­walu III War­szaw­ska Wio­sna Chó­ralna. Złoty Dyplom dla zespołu AKRYWIMA przy­go­to­wa­nego przez p. D. Woj­now­ską oraz Brą­zowy Dyplom dla zespołu przy­go­to­wa­nego przez p. S. Raczyń­ską (marzec 2015)
Udział Chóru Dziew­czę­cego w XXVI Mię­dzy­na­ro­do­wym Kon­kur­sie Chó­ral­nym w Wero­nie (Wło­chy). Złoty Dyplom oraz Nagroda Spe­cjalna za naj­lep­sze wyko­na­nie utworu obo­wiąz­ko­wego. Dyry­gentka została uho­no­ro­wana nagrodą dla Naj­lep­szego Dyry­genta kon­kursu, kwie­cień 2015
Udział Poznań­skiego Chóru Chło­pię­cego w XVI Mię­dzy­na­ro­do­wym Festi­walu Muzyki Sakral­nej na Pod­be­ski­dziu, kwie­cień 2015